Kuźnia Liderów to wieloletni cykl szkoleń dla studentów łódzkich uczelni, zapoczątkowany w 2008 roku przez inicjatywę grupy studentów z Niezależnego Zrzeszenia Studentów Regionu Łódzkiego. Naszym głównym celem było wykształcenie kolejnych pokoleń młodych aktywistów, którzy swoim działaniem będą zmieniać świat na lepsze.

Nasz projekt skierowany jest przede wszystkim do studentów rozpoczynających swoją drogę na uczelni. Dzięki temu, Twoja energia nie będzie się marnować. Spożytkujesz ją jak najlepiej, mając przygotowanie do pracy wolontariackiej, założenia swojego własnego biznesu i osiągnięcia wymarzonych celów. Trenerzy, których zapraszamy na Kuźnię wskażą Ci możliwe kierunki rozwoju w nowym środowisku i podzielą się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem.

Z każdym rokiem staramy się ulepszać formę szkoleń i dawać z siebie wszystko, aby przeprowadzane szkolenia i spotkania były jak najbardziej dopracowane do uczestników. Staramy się, aby Kuźnia była nie tylko szkoleniem merytorycznym, ale także połączonym ze swietną zabawą i poznawaniem osób, które nawzajem będą się inspirowały.

Jeśli zaczynasz studia lub studiujesz na łódzkiej uczelni, Kuźnia Liderów jest dla Ciebie. Nasze szkolenia dadzą Ci narzędzia, które z powodzeniem zastosujesz w wielu sytuacjach zawodowych i życiowych.

Witamy w świecie akademickiej przedsiębiorczości.

Jestem gotów.